29
Ara

VEPLUS Akıllı Saat Uygulaması ile Kişiselleştirilmiş Poliçe Teklifi

Günlük yaşantımıza girmeye başlayan Nesnelerin İnterneti ilk ürünü akıllı saatler ile fayda odaklı uygulamalar her gün çoğalıyor. Markaların kişilere sunduğu teklifleri kişiselleştirme onları günlük yaşantıları hakkında anlık bilgi alarak kişiye özel teklif sunma isteği her dönemde çok istenen bir kavram. VEPLUS uygulaması sigortacılık alanında tamda bunu yerine getiriyor. Sigorta tekliflerini kişiselleştirilmesini  sağlayan VEPLUS bunu akıllı telefon ve akıllı saatlerden topladığı verileri kullanarak yapıyor.

Günlük adım atma, su içme ve sağlıklı yaşam bildirimlerine uyarak sigorta poliçenizin teklifini dahada azaltmayı sağlayabilir bu  motivasyon ile sağlıklı yaşam için ilk adımı atabilirsiniz.

Uygulama şu anda Samsung iş birlikteliği ile Samsung Gear akıllı kol saatleri için yapılmış ve çok kısa zamanda Google Play mağazasında da sunulması planlanıyor.

Eğitmenlerimizden Umut Gökçen Yılmaz – NomadCommerce imzasını taşıyan uygulamanın fikir aşamasından uygulama geliştirme sürecine kadar geçen tüm süreçler ile birlikte marka tarafında toplanan datanın yorumlanarak kişiselleştirilmiş teklif verilmesi, son kullanıcı dönüşleri ve günlük hayatımıza girecek bu şekilde diğer uygulamaları örnekleri ile inceleme şansımız olacak.

Leave a Reply